Tato kniha pojednává o Michalovi,který má rodiče s zcela opačnými názory na výchovu a způsob života.Jeho otec je přísný a matka zase Michala nechá dělat co se mu zachce.

Michal tedy chodil pravidelně po nocích ven a tam se seznámil s partičkou,kterou spojovalo snad jediné,drogy a tak aby nebyl  „aut“ podlehl jim taky. . Viděl teď v nich super pohodový lidi, ale byl to omyl. Časem do toho padal víc a víc. Také tam v partě poznal Evu,s kterou byl více méně jenom díky drogám, i když v hlouby duše ji neuvěřitelně miloval. Několikrát se spolu snažili přestat, ale nikdy to nevydrželi. Ani ,když byla Eva těhotná, tak to nevydržela a díky tomu potratila.Michal si začal uvědomovat vážnost situace, ať už jeho ,nebo kamarádů.

Když, jim na to jednoho dne policie přišla,stíhala je za vše, co našla a tak se Michal s partičkou dostal do vězení. Evu bránil jak to jen šlo.

Když se dostal z vězení vypadalo to,že konečně se vším skoncuje,ale opak je bohužel pravdou.

Během nějákého času se z něj stane vyhlášenej vařič drog.

Nakonec to dopadne zle jak to jen jde. Leží v nemocnici a přemíšlí o tom „Kdyby…“ nedokáže teď vůbec nic,ani se umýt ,prostě nic. Je emociálně neklidný a na každý rozruch reaguje pláčem a kvílním. O jeho stavu se doktoři vyjádřili drsně a jasně „Nikdy nebude normální a jeho stav se nezlepší.“. K jejich překvapení se však zlepšil na tolik,že ho pustili,on pak utekl do hor,kde pracoval jako umývač černého nádobí a přito si stíhal vařit dávku heroinu pro sebe a bohuže i další lidi,které následně navedl na cestu drog a stali se z nich tak na něm závislí. Když jednoho dne  se na vařiče drog vydala policie,byl heroin od té doby vepsán na vyhlášku omamných látek.

Leave a Reply